yağmurdamlası

BAHÇELİ, İLBİLGE HATUN ERİNÇEVİ İNŞAATINDA...

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 3 Mayıs 2012 tarihinde, Yağmur Damlası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin Etimesgut Bağlıca'da yaptırmakta olduğu İlbilge Hatun Erinçevi inşaatını ziyaret ederek çeşitli incelemelerde bulundu.

Yağmur Damlası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin Akgül ve Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel tarafından çalışmalar hakkında bilgi alan Bahçeli, burada basın mensuplarının da sorularını cevapladı.

Bahçeli ''Burada amaç yaşlılarımız için bir huzurevi olarak düşünülmektedir. Böyle bir teşebbüse de MHP olarak değil de şahıslar olarak, bu davaya gönül vermiş insanlar olarak yardımcı olmaya çalışıyoruz. Genellikle bizim mücadele sürecimiz içerisinde birçok mağdurumuz olmuştur. O mağduriyetler şimdi önemli bir yaş sürecindedir. İnşallah uzun ömürlü olurlar ama ömürlerinin bu aşamasında kendilerine huzurla güvenle sevgiyle bakacak insanların oluşturduğu bir kuruluş olarak hizmet edecektir. Bilge Kağan'ın anasının adı İlbilge Hatun. O da ayrı bir özelliktir'' dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli daha sonra Yağmur Damlası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akgül ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte inşaatın önünde bir hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra, Dernek yöneticilerine katkı ve hizmetlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

 

 

 

Resim

sag_2.jpg

Bizi
İzleyin

Bizden
Haberler

Basında
Yağmur Damlası

Burs Başvuru Formu